-
CWA-GODKJENT STOFFMUNNBIND MED FILTERLOMME – BFE 97%Produkt på salgkr35,00 ink. mva
-
BEDRIFTSPAKKE 50- GODKJENT BEDRIFT MUNNBIND 99,5% FILTRERINGProdukt på salgkr1.000,00 ink. mva
-
BEDRIFTSPAKKE 50- GODKJENT MUNNBINDProdukt på salgkr1.000,00 ink. mva
-
BEDRIFTSPAKKE 50- GODKJENT MUNNBIND Bedrift 99,5% FILTERERING – KAMOFLASJProdukt på salgkr1.000,00 ink. mva
BØR LESES FØR DU BESTEMMER
Hvorfor sier dere at deres munnbind er bedre enn de andre ?
Mange hevder at de har 100% CWA godkjente munnbind. Vi oppfordrer deg til å sette seg inn i dokumentasjon fra våre konkurrenter. CWA stiller to spesifikke krav til filtrering og pusteevne. Ingen andre enn oss gir dokumenterer filtrering og pusteevne av våre munnbind. Fravær av disse to resultat i sammenheng betyr at du kan ikke lenge stole på kvalitet av munnbind du kjøper.
Vi tilbyr
Dokumentert god pusteevne i henhold til CWA-Krav. Ingen andre leverandør dokumenterer pusteevne. Pusteevne sikrer at det er lett å puste når du har munnbind på.
NORGES BILLIGSTE MUNNBIND FOR 30 DAGERS BRUK. Husk at andre munnbind krever karbonfilter og dermed koster 2-3 ganger dyrere enn våre munnbind totalt. I tillegg er de ikke engang nærmere til kvalitet vi tilbyr til våre kunder.
Hva er CWA /SN-CWA17553:2020
Europeiske standard CWA17553:2020 oppgir spesifikasjon og standard for tøy munnbind. Standard Norge har godkjent dette for Norge og kalles SN-CWA17553:2020.
Hvor trygt er deres munnbind ?
Det er stort tilbud av tøy munnbind. Fleste fra opphav fra motebransjen. Vi anbefaler at du kjøper munnbind som har dokumentert filtrering og pusteevne.
CWA-standard (Standard Norge) har satt krav til filtrering og pusteevne for munnbind for å sikre kvalitet til munnbind som beskyttelse mot luftsmitte.
Finn munnbind som har CWA godkjent filtrering og pusteevne.
Jo høyere filtrering, jo bedre. Engangs munnbind gir filtrering 99,8%.
Se etter pusteevene. Lavere puste evne enn 60 Pa/cm2 gir veldig god pustekomfort.
Hvorfor anbefaler dere ikke munnbind med karbonfilter ?
Vi selger også munnbind som krever karbonfilter. Vi selger faktisk disse munnbind på vesentlig lavere pris enn andre tilbyder.
Likevel anbefaler vi å unngå karbonfilter munnbind. Det er potensielt kilde for smittespredning og feilbruk. I tillegg vil det koste mye mer å kjøpe karbonfilter i tillegg til munnbind. Hensikten med munnbind er å redusere smitterisiko og det blir ofte vanskelig.
Se våre Munnbind med 99,5% filtrering som krever ikke karbonfilter
Vi tilbyr våre kunder både munnbind med karbonfilter og munnbind som krever ikke karbonfilter og gir filtrering på 99,5%.
Disse er testet av eurofins og intertek laboratorier. Disse er uavhengig laboratorier og europeisk og norsk mest respekterte innen feltet.